Может кому нибудь пригодиться. Экспортировал из своей седьмой винды почти все иконки (1137шт) и упаковал в архив, и залил на гугл—диск прямая ссылка .
Если тема никому не нужна, то удалите ее.
Вирусы не запихивал, можете не искать.
Hey guys, I think I can help with the Win7 icons. I've actually used a program called Rainmeter to customize my desktop with old school XP and Win7 icons, worked pretty smoothly for me
Hey guys, I figured out how to get Win7 icons working on my Win10 system, it's a simple theme editor tweak. Anyone know if this affects other Win10 users who still want to use their Win7 theme setup?